אנשי מקצוע | בית תרמי
מחפש יתרון יחסי כקבלן? רוצה להיות קבלן ביצוע היודע לבנות ללקוחותיך איכות ויוקרה בבניה ואחרי הכל גם להרוויח בכבוד?

מהיום, עם 'טופ בילדינג' זה אפשרי!


אנו נספק לך את כל הכלים, הידע והחומרים כדי שתצליח, תבנה טוב יותר, איכותי יותר, מהר יותר וחסכוני יותר. נלווה אותך בתהליך הבנייה ואפילו נעזור לך במכירה – אם רלוונטי...

בניה עם תבניות 'אייקונקס' תקנה לך ייחודיות בביצוע פרויקטים. תוכל להציע ללקוחותיך בית יוקרתי, ירוק ואיכותי המספק חסכון באנרגיה, נוחות, שקט וביטחון.

כקבלן מבצע תוכל להציע ללקוחותיך לבנות את ביתם במהירות, ביעילות ובמחיר משתלם ואחרי הכל תוכל להרוויח באמצעותינו - יותר.
 

המצב כיום

אחת הבעיות העיקריות בענף הבניה היא עמידה בלוחות הזמנים של הפרויקטים. ההתקדמות האיטית בקצב הבניה נובעת לרוב ממחסור בעובדי מקצוע מיומנים. 'טופ בילדינג' שמה לה למטרה לפתור בעיה זו ולאפשר באמצעות שימוש בציוד מתקדם, ביצוע תהליך הבניה עם תלות מינימלית בכח אדם מיומן ועל ידי כך לקצר את לוחות הזמנים.


'טופ בילדינג'- חיסכון בעלויות כח האדם
תבניות 'אייקונקס' הינן תבניות חד פעמיות ליציקת קירות בטון מזוין העשויות מלוחות קלקר מבודדים בעלי צפיפות גבוהה ואשר לתוכן יוצקים את הבטון. מערכת התבניות אינה מפורקת לאחר התקשות הבטון והופכת למעטפת בידוד דו צדדית לקיר הבטון. מדובר בתבניות המהוות בנייה קונבנציונאלית לחלוטין, השוני הוא בתמהיל חומרי הבניה כך שבמקום הבלוקים בונים קירות מעטפת בטון רציפים, המהווים קירות נושאים והמספקים יתרונות רבים ללקוח, הרבה מעבר ליתרונות הבלוקים. התבניות מאפשרות לך לחסוך את שלבי הטפסנות והברזלנות וכך להעלות את תפוקת הבנייה אצלך מ 0.5-0.8 קוב ליום לתפוקות גבוהות יותר העומדות על כ 3.5 קוב ליום לעובד, אשר שכרו היומי נמוך בעשרות אחוזים משכרו של טפסן מנוסה. הבניה בתבניות מבודדות של בית תרמי מייתרת כמעט לחלוטין עובדי מקצוע מימונים כגון טפסנים וברזלנים, ומאפשרת לחסוך כ- 40% מזמן בניית השלד ואף לקצר שלבים נוספים כמו עבודות החשמל והאינסטלציה.

יתרונות עבור קבלני בניין בשימוש בתבניות "אייקונקס"
חיסכון ניכר של כ 50% בזמן הבניה ובעלות הבניה הכוללת של כל קיר שנבנה בשיטת "אייקונקס" לעומת קיר שנבנה בשיטות הבניה המקובלות, תוך שמירה מקסימאלית על איכות הגימור.
מהירות ופשטות ביישום – הבניה בשיטת "אייקונקס" מהירה ופשוטה יותר מכל שיטות הבניה המקובלות ומאפשרת הספקי עבודה גבוהים במיוחד עבור קבלני בניין הרוצים לעבוד בצורה יעילה ומהירה. כמו כן התבניות מותאמות לכל תוכנית אדריכלית והנדסית.
 
הפחתת התלות בכח אדם – כבר אין צורך לרדוף אחר כח האדם המיומן בשיטות המסורתיות לביצוע שלד הבניין – טפסנים, ברזלנים ובנאים אלא בעובדים שעברו פרק הכשרה קצר ומנהל עבודה מנוסה.
 
עבודה נקייה יותר ושמירה על הסביבה - הצטרפו לרשימה מכובדת של קבלני בניין המקפידים על שמירה על עקרונות אקולוגיים והימנעות מפסולת בניין, בזבוז עץ וצמצום השימוש בחומרים הפולטים גזים רעילים.
 
נקודות זיכוי לבניין ירוק - בית שנבנה בתבניות מבודדות של "אייקונקס" מזכה את הקבלן ב 30 נקודות על פי תקן 5281 לבניין ירוק בישראל.
יעילות ומהירות בעבודה - הרכבת מערכת תבניות 'אייקונקס' אינה דורשת ניסיון או ידע קודם. התבנית דו צדדית ומחוזקת באמצעות מחברי פלסטיק הטבועים בתוך צדיי התבנית ובכך מאפשרים בניה מהירה של המבנה. התבניות בנויות במודולים גדולים – 1.20\0.40 ואופן החיבור בין התבניות הנו כדוגמת קוביות לגו, זכר-נקבה, דבר המאפשר קבלת מישוריות ללא צורך בפעולות הדורשות מיומנות רבה. משקל התבנית הנו כ 2 ק"ג בלבד וניתן לבנות באמצעותה במהירות וביעילות.
הברזלים – לא עוד רשתות במשקל כבד ולא עוד קשירות וטפסנות, מהיום, 'טופ בילדינג' מאפשרת לך לבנות ולחבר את הברזלים של 'טופ בילדינג' כך שהברזלים עוברים בחיכוך בניהם בקלות ובמהירות.
כלי מכירתי מוביל - עבודה עם תבניות 'אייקונקס' תקנה ללקוחותיך מגוון רחב של יתרונות ובניהם חיסכון של כ 50% הוצאות החשמל למיזוג הבית, בית נעים המבודד אקוסטית מרעשים חיצוניים, הגנה מעולה בפני רעישות אדמה, ירי טילים תלול מסלול וכמובן בנייה איכותית הנשמרת ככזאת במשך שנים רבות, ללא סדקים, עובד ועיבויי.
ליווי צמוד בתהליך הבנייה - 'טופ בילדינג' שותפה להצלחה שלך בבנייה, לא מדובר כאן בעוד חומר בנייה כזה או אחר אלא בפתרון כולל עם חברה הרואה עצמה כשותפה להצלחתך וכשתופים כאלה, אנו מחיובים להצלחתך ולכן אנו מעוניינים ללוות אותך עם ייעוץ צמוד בכל תהליך הבנייה עם תבניות 'אייקונקס'. הליווי נעשה ע"י צוות המקצוענים של 'בית רתמי' הכולל מהנדסים, מפקחי שטח ואנשי ביצוע מהשורה הראשונה עם עשרות שנות וותק בבנייה.
שיתוף פעולה עתידי - כקבלן שסיים לבנות את ביתו הראשון עם 'טופ בילדינג' אינך צריך לדאוג יותר ללקוחות חדשים. ל 'טופ בילדינג' מערך שיווק אינטנסיבי הפועל במספר רב של ערוצי שיווק בו זמנית. אם אתה קבלן מקצוען, שלא מתפשר על איכות ויודע לבנות במחירים סבירים, טופ בילדינג רוצה אותך!  תוכל להשתלב בביצוע פרויקטים אשר בידיי החברה בכל רחבי הארץ.


שירותי מכירה - עבורך
אם אתה קבלן-יזם הבונה ומתכוון למכור את המבנה אשר בנית, גם כאן אנו לצדך! כחברה המומחית בלמכור 'טופ בילדינג' אנו נשמח להציע לך את שירותי המכירה שלנו וכך תוכל למכור את המבנה שלך במחיר הרבה יותר טוב וכמובן הרבה יותר מהר.
 
אנו מזמינים אותך להיפגש אתנו על מנת ללמוד על העבודה עם תבניות "אייקונקס".

חברתנו מספקת הדרכה וליווי בכל שלבי הבניה ונשמח לשרת גם אותך מבין לקוחותינו המרוצים.
 

הוראות הרכבה:
 
 


סניף ראשי: רח' החומה 2

א.ת מערבי, ראשון לציון

פקס: 072-2446231

info@topbuilding.co.il

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
חייגו: 1-700-071-074 או מלאו פרטיכם: