בית בבנייה קלה | בית תרמי

  בית בבנייה קלה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות התרחבות בתחום של בנייה קלה, תחום אשר החל להתבסס לפני מספר עשורים ותופס תאוצה החל משנות התשעים, הן בישראל והן בעולם כולו. אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מבני מגורים ועסקים אשר מתבססים על בנייה קלה, הן כתחליף לבניה רגילה והן מתוך מחשבה שזו בנייה ידידותית לסביבה, קרי בנייה ירוקה. 

המהות של בנייה קלה היא מאוד פשוטה, מדובר על בנייה שמתבססת על שימוש באלמנטים וחומרים מוכנים, כאלה אשר יוצרו מבעוד מועד. במקום בנייה רגילה אשר נבנית "אבן על אבן", כאן מדובר על בנייה שמתבססת על העיקרון שכל המבנה מונח במקום, וכך למעשה מקבלים מבנה מוכן, זו המהות של בית בבנייה קלה ולמעשה של כל מבנה במסגרת בנייה זו. 
היתרונות של בנייה קלה הם רבים, החל מכך שמדובר בבנייה מאוד חסכונית הן בעלויות והן בזמן, ניתן ליהנות מרמת בידוד גבוהה, רמת התכנון מותאמת לצרכי המקום והדיירים ואפשר ליהנות מגמישות רבה בתהליך, כמו רמת החומרים היא מאוד גבוהה, וכאמור בנייה קלה מתקשרת באופן ישיר עם בנייה ירוקה. 

בנייה ירוקה, כפי שאנחנו מכירים אותה, זו בנייה שמתבססת על עקרונות של שמירה על הסביבה. תהליך של בנייה ירוקה מתבצע כך שבעת התהליך של הבנייה עצמה, שואפים שלא לזהם את הסביבה ולא לגרום נזק סביבתי, וכן כשנכנסים להתגורר בתוך המבנה אז נהנים מחסכון בצריכת האנרגיה, שימוש יעיל במשאבים וכן שומרים על הסביבה מהיבטים שונים. 

חשוב לומר, בנייה קלה מותאמת לצרכים שונים, הן לצרכי מגורים והן לצרכים אחרים, מסחריים, עסקיים ועוד. השימוש בבנייה קלה נעשה בשטחים רבים, החל מערים, כפרים, מושבים, קיבוצים וכן באזורי תעשייה ועוד. בנייה זו תופסת תאוצה במהלך השנים, בזכות העובדה שמדובר בבנייה מהירה וחסכונית. בזמן שמבנה רגיל דורש שנתיים-שלוש של תכנון והקמה, הרי שבנייה קלה דורשת הרבה פחות. עבור המשקיע מדובר על חסכון עצום, הן באופן ישיר והן באופן עקיף, כלומר הוצאות נלוות אשר נדרשות בזמן תהליך הבנייה. 

לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל עוד מידע על בנייה קלה וכן על בנייה ירוקה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר ייחודיות ואטרקטיביות. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, הצוות של טופ בילדינג ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב. הצוות שלנו מתמחה בתכנון והקמת מבנים תחת ההגדרה של בנייה קלה, ניתן לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף. 
 


סניף ראשי: רח' החומה 2

א.ת מערבי, ראשון לציון

פקס: 072-2446231

info@topbuilding.co.il

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
חייגו: 1-700-071-074 או מלאו פרטיכם: