בניה מתועשת ומודרנית | בית תרמי

  בניה מתועשת ומודרנית

זה מספר שנים מתחוללת בענף הבנייה מגמה של אובדן כח אדם מיומן בשיטות הבנייה המסורתיות.

מגמה זו החלה בשנות ה- 90, כאשר פעילות הטרור והאינתיפדה צמצמה באופן משמעותי את זרימת פועלי השטחים לעבודה בארץ. עם עליית רמת החיים בישראל לא קם דור חדש של עובדים ישראלים בשיטות המסורתיות והדור הישן הזדקן ופרש. מגמות אלה הובילו למילוי השורות באמצעות עובדים זרים.

הכבדת ידה של הממשלה על יבוא עובדים זרים והפעלת מדיניות שתביא לצמצום כמות העובדים הזרים מחד וייקור משמעותי בעלויות העסקתם מאידך, צימצמה את כדאיות העסקתם.

בעקבות הסיבות שצויינו לעיל, ענף הבנייה כולו נמצא היום בנקודת מעבר לבנייה מתועשת על חשבון הבנייה המסורתי, במיוחד נוכח העובדה שלבנייה המתועשת יש רקורד מוכח של הצלחה בהפחתת התלות בכח אדם מיומן, הספקים גבוהים, איכות ביצוע וכדאיות כלכלית.

תבניות ICF – תבניות מבודדות ליציקת קירות בטון מבית "בית-תרמי"
תבניות ICF הינן תבניות ליציקת קירות בטון מזוין העשויות מלוחות קלקר מבודדים בעלי צפיפות גבוהה. המערכת חד פעמית, אינה מפורקת לאחר התקשות הבטון והופכת למעטפת בידוד דו צדדית לקיר הבטון. השימוש בתבניות מייעל את תהליך הבניה ומקצר אותו בכ- 40%, מפחית משמעותית את התלות בכח אדם מיומן ומוזיל את עלות הבניה.

חברת "טופ בילדינג" מאמינה בתיעוש ומיישמת אותו הלכה למעשה באופן מלא בפרויקטים שהיא מבצעת. תהליך הבניה זול יותר מהאלטרנטיבות הקיימות ומספק לצרכן הישראלי בנייה קונבנציונאלית במיטבה.
 


סניף ראשי: רח' החומה 2

א.ת מערבי, ראשון לציון

פקס: 072-2446231

info@topbuilding.co.il

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
חייגו: 1-700-071-074 או מלאו פרטיכם: