בנייה איכותית | בית תרמי

  בנייה איכותית

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, יותר ויותר מבנים בישראל אשר נבנים תחת הגדרה של בנייה ירוקה. עקרונות בנייה זו מיועדים לשמור על איכות הסביבה הן בזמן תהליך הבנייה והן בתפעול ובתחזוקה השוטפת של המבנה. 

בנייה ירוקה מוגדרת כבנייה איכותית, מאחר והיא מצמצמת באופן ניכר את העלויות בכל תהליך הבנייה, היא מאפשרת חסכון באופן ניכר בעלויות הבנייה ומעבר לכך. אבני היסוד של עקרונות בנייה ירוקה בישראל ובכלל, מתבססים על תפיסה של שימור משאבים טבעיים, צמצום באופן ניכר בפגיעה בסביבה, חסכון במשאבים ושימוש יעיל באנרגיה טבעית, שיפור איכות האוויר, המים והאדמה. 

כאמור עקרונות בנייה ירוקה בישראל ובכלל מתבססים על גישות מסוימות אשר באות לידי ביטוי בתהליך הבנייה, בין היתר, בידוד תרמי של המבנה, כך שאוויר קר או חם יישמר בתוך המבנה ולא יהיה צורך להשתמש במשאבי אנרגיה חיצוניים, תכנון יעיל ונכון של שטח המבנה כך שלא ייבנה שטח לחינם והשטח הקיים ינוצל בצורה חכמה, תכנון נכון של בניית המבנה, באופן כזה שהוא ינצל עד תום את מקורות התאורה השונים, שימוש נכון במשאב המים לצורך השקיה ובכלל (בין היתר על שימוש נכון במי תהום), שימוש באנרגיה נקייה (שמש ורוח), מחזור של חומרים בעת הבנייה ולאחר מכן, וכן צמצום פסולת הבנייה באופן ניכר ומזעור הפגיעה בסביבה ובמשאבים טבעיים בעת תהליך הבנייה. 

בסופו של דבר, התוצאה הסופית שמתקבלת מבנייה ירוקה בישראל ובכלל, היא בנייה איכותית, בית עמיד וחזק אשר הדיירים בו יכולים ליהנות ממנו במשך תקופה ארוכה. כמו כן, ניתן ליהנות מהמבנה בהוצאות מאוד נמוכות, כשהבנייה עצמה גם כן מתבססת על עלויות נמוכות, כל זה תוך כדי הקפדה על שמירה על הסביבה. מה שכמובן מטיב הן עם הסביבה, ומאפשר להשתמש בה בצורה יעילה וחכמה יותר והן מטיב את איכות החיים. 
חשוב להבהיר, בנייה ירוקה בישראל מתבצעת הן בערים והן במושבים ובכפרים, כלומר אין משמעות אמיתית לשטח בו נבנה המבנה. כמו כן יש לומר, בית ירוק אינו שונה במבנה שלו מבית רגיל, כלומר, יש בו מרתף, חדרי שינה, סלון, גג, מבחינת התכנון הוא בדיוק כמו בית רגיל. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על בנייה ירוקה בישראל, אתם מוזמנים לפנות אל טופ בילדינג, אנו מתמחים בבנייה איכותית ירוקה. פנו אלינו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שאלה ועניין. 
 
 


סניף ראשי: רח' החומה 2

א.ת מערבי, ראשון לציון

פקס: 072-2446231

info@topbuilding.co.il

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
חייגו: 1-700-071-074 או מלאו פרטיכם: