בנייה קלה | בית תרמי

  בנייה קלה

הרבה אנשים מתלבטים בשאלה, האם להקים בית פרטי בבנייה קלה, בנייה ירוקה או להמשיך בתהליכי בנייה מסורתיים, קרי בנייה עם בטון וכדומה. הסיבה שהרבה אנשים מתלבטים בשאלה זו היא מאוד פשוטה. מצד אחד בנייה מסורתית, היא בנייה מוכרת, בנייה שכולנו יודעים את טיבה, אפשר לומר שזה בגדר לעבוד עם הדבר המוכר. בנייה קלה לעומת זאת, היא אומנם בנייה פחות שורשית, אך היא הרבה יותר ידידותית לסביבה ולכיס.

הרעיון של בנייה קלה הוא מאוד פשוט, במקום להשתמש בתהליכי בנייה שכל דבר צריך להיות מאפס ויש לבנות לבנה על לבנה, הרי שבמסגרת בנייה קלה אנחנו מרכיבים את האלמנטים השונים. הם מגיעים מוכנים ואנחנו רק צריכים לחבר אותם. כך אנחנו יכולים ליהנות מבנייה הרבה יותר מהירה ופשוטה.

בתים בבנייה קלה, נבנו בעבר במקרים בהם היה צורך לבצע בנייה מהירה, בטרם נבנו בתים בבנייה מסורתית. אך עם השנים, איכות בנייה קלה עלתה, החומרים הפכו איכותיים יותר ועל כן אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בכל האלמנטים שכרוכים בכך וכן בעקרונות של בנייה מסוג זה. צריך לומר עוד, שעם השנים בנייה קלה הפכה לבנייה ירוקה, כלומר ידידותית לסביבה, הן בזכות העובדה שתהליך הבנייה הוא הרבה יותר ידידותי לסביבה, מאחר ויש ניצול חכם יותר של משאבים וכן יש פחות זיהום שנוצר בזמן התהליך, וכן החומרים עצמם הם יותר ידידותיים לסביבה, בוודאי כשמדובר על כך שמדובר בחומרים ממוחזרים שמנצלים בצורה נכונה אנרגיות קיימות.

בנייה קלה כוללת בין השאר, התקנת פלטות שמשמשות כקירות למבנה, שימוש במערכות אשר מגיעות מוכנות אל אתר הבנייה וכל מה שיש לעשות זה להתקין אותן, שימוש במערכות בידוד מתקדמות שמאפשרות ליהנות ממבנים מבודדים ברמה גבוהה ועוד.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לזכור בהקשר של בנייה קלה היא, שלא פעם מדובר על מבנים שניתן לפרק אותם ולהרכיב מחדש במקום אחר. זה כמובן מוזיל ברמה ניכרת את העלויות, לפחות בכל הקשור לתהליך הבנייה בהמשך. זו הסיבה שאנחנו יכולים לראות אנשים בוחרים להשתמש בבנייה כזו לצד בנייה מסורתית, למשל של יחידות דיור וכדומה, כך הם יכולים לפרק אותן בעת הצורך בצורה פשוטה ולהעביר למקומות אחרים.

בתים בבניה קלה הם כבר לא תופעה חולפת. אנחנו יכולים למצוא בתים כאלה במגוון רחב של מקומות, בין אם מדובר בישובים גדולים או קטנים. אנחנו רק צריכים לבחור היכן וכיצד לבנות אותם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לספק לכם את כל המידע של בנייה קלה. פנו אלינו עוד היום ותיהנו מהצעת מחיר אטרקטיבית עבור בנייה קלה וכן עבור בנייה ירוקה. טופ בילדינג עומד לרשותכם עם כל המידע שאתם צריכים בנושא. אתם יכולים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל.
 
 


סניף ראשי: רח' החומה 2

א.ת מערבי, ראשון לציון

פקס: 072-2446231

info@topbuilding.co.il

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
חייגו: 1-700-071-074 או מלאו פרטיכם: