קבלנים | בית תרמי

  קבלנים

מחפש יתרון יחסי כקבלן? רוצה להיות קבלני בניין מצוינים המספקים איכות ויוקרה בבניה ללקוחותיך?

תבניות "טופ בילדינג" יספקו לך כקבלן את הפתרון הטוב ביותר לבניית בתים בסטנדרטים גבוהים במיוחד בשיטת בנייה חכמה, מהירה, קלה וכלכלית.

בניה עם תבניות "טופ בילדינג" תקנה לך ייחודיות בביצוע פרויקטים. תוכל להציע ללקוחותיך בית יוקרתי, ירוק ואיכותי המספק חסכון באנרגיה, נוחות, שקט וביטחון. כקבלן מבצע תוכל להציע ללקוחותיך לבנות את ביתם במהירות, ביעילות ובמחיר משתלם.

חברתנו לוקחת את ענף הבניה צעד קדימה ומציעה לקבלנים לעבוד עם תבניות "טופ בילדינג". התבניות נותנות מענה פשוט לשלבי הטפסנות, הברזלנות והיציקות בבטון והכל בקלות ובנוחות וללא תלות בהכשרה מיוחדת של כוח אדם.

יתרונות עבור קבלני בניין בשימוש בתבניות "טופ בילדינג"
  • חיסכון ניכר של כ 50% בזמן הבניה ושל כ-20% בעלות הבניה הכוללת של כל קיר שנבנה בשיטת "טופ בילדינג" לעומת קיר שנבנה בשיטות הבניה המקובלות, תוך שמירה מקסימאלית על איכות הגימור.
  • כלי מכירתי מוביל – אשר מביא לדייר לחיסכון עצום בחשמל, הגנה מפני רעידות אדמה וירי טילים תלול מסלול ובידוד אקוסטי גבוה מאוד.
  • מהירות ופשטות ביישום – הבניה בשיטת "טופ בילדינג" מהירה ופשוטה יותר מכל שיטות הבניה המקובלות ומאפשרת הספקי עבודה גבוהים במיוחד עבור קבלני בניין הרוצים לעבוד בצורה יעילה ומהירה. כמו כן התבניות מותאמות לכל תוכנית אדריכלית והנדסית.
  • הפחתת התלות בכח אדם – כבר אין צורך לרדוף אחר כח האדם המיומן בשיטות המסורתיות לביצוע שלד הבניין – טפסנים, ברזלנים ובנאים אלא בעובדים שעברו פרק הכשרה קצר ומנהל עבודה מנוסה.
  • עבודה נקייה יותר ושמירה על הסביבה - הצטרפו לרשימה מכובדת של קבלני בניין המקפידים על שמירה על עקרונות אקולוגיים והימנעות מפסולת בניין, בזבוז עץ וצמצום השימוש בחומרים הפולטים גזים רעילים.
  • נקודות זיכוי לבניין ירוק - בית שנבנה בתבניות מבודדות של "טופ בילדינג" מזכה את הקבלן ב 30 נקודות על פי תקן 5281 לבניין ירוק בישראל.
  • אנו מזמינים אותך להיפגש אתנו על מנת ללמוד על העבודה עם תבניות "טופ בילדינג".

חברתנו מספקת הדרכה וליווי בכל שלבי הבניה ונשמח לשרת גם אותך מבין לקוחותינו המרוצים.
 


סניף ראשי: רח' החומה 2

א.ת מערבי, ראשון לציון

פקס: 072-2446231

info@topbuilding.co.il

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
חייגו: 1-700-071-074 או מלאו פרטיכם: