קירות מבודדים | בית תרמי

  קירות מבודדים

כמה פעמים נכנסתם לחדר והרגשתם שקר לכם בו, אף על פי שכל החלונות סגורים? כמה פעמים פתחתם את החדר והרגשתם כאילו כל העולם נכנס איתכם מרוב שהחדר רועש? זה סימן בשבילכם שאתם נמצאים בבית בו אין קירות מבודדים.

כיום מרבית האנשים בוחרים להשתמש באופציה של בניית בתים מבודדים, הן מפני קור וחום והן מפני רעשים. בניית קירות מבודדים, גם הופכת את השהות במקום להרבה יותר נוח ונעים לשהות בו, גם חוסך עלויות גבוהות, וגם שומר על איכות הסביבה, כפי שנוכל לראות מיד. צריך לומר, אנחנו יכולים ליהנות מאופציה של בתים מבודדים הן במקרה של בתים מבטון והן במקרה שמבודד בבתים תרמיים שנבנו בשיטה של בנייה קלה.

נתחיל מהבסיס, קירות מבודדים הם קירות שמונעים כל אפשרות של כניסת השפעה חיצונית פנימה. לצורך כך יש להשתמש בחומרים שמבודדים את הקיר מפני השפעות חיצוניות. זה יכול להיות בקירות חיצוניים וכן בקירות פנימיים. בין היתר אפשר להשתמש בצמר פלדה, פוליסטירין, פוליאוריטן ועוד. אלה חומרים שאנחנו יכולים להתקין בין הקירות או בתוך התקרה או הגג, וכך אנחנו יכולים להימנע מהשפעה חיצונית. חשוב להדגיש, בשביל להימנע מהשפעות כאלה, יהיה גם צורך להשתמש בחלונות מתאימים, אחרת ההשפעה יכולה להיות חלקית.

בניית בתים מבודדים, כפי שציינו, היא חסכונית וידידותית לסביבה. לגבי החסכון, הרי שהיא מאפשרת לנו ליהנות מאפשרות של חסכון בצריכת חשמל, מאחר ואנחנו לא צריכים להשתמש במיזוג אוויר, אלא אנחנו יכולים ליהנות מהטמפרטורה של החדר. כמו כן, החיסכון מתבטא בעצם העבודה והחומרים בהם משתמשים בעת התקנת קירות מבודדים. הרבה יותר קל להקים קיר כזה ולהתקין אותו מאשר קיר שיש לבנות אותו מאפס.

לגבי העובדה שקירות מבודדים ידידותיים לסביבה, הרי הסיבה היא מאוד פשוטה, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות גם שלא להשתמש במוצרי חשמל, כולל מזגן או תנור, ועל כן אנחנו מבזבזים פחות אנרגיה ופחות חשמל, כמו כן, אנחנו שומעים על רעש סביר במקום, וכן החומרים בהם אנחנו משתמשים אינם פוגעים בסביבה. אנחנו יכולים להקים קירות מבודדים גם באמצעות קירות שנבנו מחומרים ממוחזרים. כאמור, אנחנו יכולים לראות כיצד קירות מבודדים, בתים תרמיים מבודדים, יכולים להקל עלינו במובנים רבים, הרבה מעבר לעניין של הבידוד וכל מה שנלווה אליו. כמובן שזה תלוי באופי העבודה שאנחנו עושים וכן באפקטיביות ובאיכות של העבודה.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על קירות מבודדים, זה הזמן ליצור איתנו קשר עוד היום. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או במייל, תוך זמן קצר הצוות של טופ בילדינג ישמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד היום, ותוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים בנושא. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם בתכנון הבית החדש שלכם. 
 


סניף ראשי: רח' החומה 2

א.ת מערבי, ראשון לציון

פקס: 072-2446231

info@topbuilding.co.il

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
חייגו: 1-700-071-074 או מלאו פרטיכם: